private label

Wera Cosmetics świadczy usługi z zakresu produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała, paznokci i rzęs, które następnie zaopatrują sklepy, salony kosmetyczne oraz fryzjerskie.

Oferujemy również fachowe doradztwo, wsparcie oraz szkolenia na bazie wieloletniego doświadczenia, jak i współpracy z salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, a także sklepami.

Uczestniczymy w kompleksowej produkcji wyrobu kosmetycznego – od kreacji, receptury, poprzez zakup wszelkich surowców i opakowań, aż po produkcję, kontrolę jakości i sprzedaż.

Zakres kooperacji i rodzaj wsparcia jest w pełni dopasowany do potrzeb i oczekiwań Klienta – możemy opracować pomysł i stworzyć recepturę, jak i zająć się wyłącznie magazynowaniem i wysyłką gotowego produktu.

Budowanie własnej marki

Private Label to efektywna strategia umożliwiająca stworzenie unikalnej linii kosmetycznej przy optymalizacji kosztów. Pozwala to na budowanie silnej i rozpoznawalnej marki w branży.


Wyróżnienie się na tle konkurencji

Private Label umożliwia skuteczne pozycjonowanie na rynku kosmetycznym poprzez wprowadzenie innowacyjnych produktów, co zwiększa konkurencyjność i przyciąga uwagę klientów.


Optymalny stosunek jakości do ceny

Private Label oferuje możliwość korzystania ze sprawdzonych receptur, co pozwala na dostarczanie wysokiej jakości produktów bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z ich wprowadzeniem na rynek.FORMULARZ KONTAKTOWY

Tu załadowany zostanie formularz CRM

Wera Cosmetics

ul. Wodnika 50
80-299 Gdańsk
NIP: 5841669537